Sermaye AzaltımıBedelli Sermaye ArtırımıBedelsiz Sermaye Artırımı
BIST KoduÖnceki Sermaye (Bin TL)Tutar (Bin TL)OranTutar (Bin TL)OranDiğer (*) (Bin TL)Diğer OranTutar (Bin TL)OranOluşacak Sermaye (Bin TL)Rüçhan Kullanım Fiyatı (TL)
AKSUE16.5004.10024,8520.600
AKYHO41.36582.730200,00124.0951
ARTI10.00040.000400,0050.0001
AVGYO72.00072.000100,00144.0001
AVOD90.00090.000100,00180.0001
BALAT12.16612.166100,0024.3321
BNTAS64.50016.12525,0080.6251,5
BRMEN16.43729.600180,0846.037
CASA4.90043.100879,5948.000
CRFSA700.000595.75685,1123.52922,57127.77317
DAGHL10.80069.200640,7480.0001
DIRIT10.65016.325153,2926.975
DAGI43.300106.700246,42150.0001
DAGHL10.80069.200640,7480.0001
DGKLB269.07080.93030,08350.0000,01
DURDO16.57618.424111,1535.000
ETYAT20.00020.000100,0040.0001
FORMT76.000224.000294,73300.0001
FLAP31.25062.500200,0093.7501
HDFGS70.000140.000200,00210.000
IZMDC375.0001.125.000300,001
INFO33.80066.200195,86100.0001
IZMDC375.0001.125.000300,001.500.000
KARTN2.837.01472.162.9862.54475.000.000
KLNMA850.000750.00088,241.600.0001
KPHOL4.25017.000400,0021.250
LINK5.5005.500100,0011.000
MERKO58.96752.96789,8260.0001.000,0066.000
MEGAP26.44311.55743,7114.886
MRGYO110.000220.000200,00330.0001
OSTIM76.23157.17375,00133.4041
PEGYO89.10029.10032,65180.000300,00240.0001
PETKM2.112.000422.40020,002.534.400
PRZMA24.00024.000100,0048.0001
RYSAS119.350130.650109,47250.0001
SANEL18.2555.03027,5523.285
SEYKM16.0006.00037,5022.000
SKBNK1.860.000702.00037,742.562.0001
SNKRN7.7503.75048,3911.500
TACTR7.0807.080100,0014.1601
(*) Tahsisli ya da Birleşme Nedeniyle

Leave a comment