Model Portföy

Model

Model

Portföy

Detaylı Gör
Hisse Günlük 


Hisse Günlük 


Teknik Görünüm

Detaylı Gör
Hisse Hedef Fiyat Kapanış Getiri Potansiyeli YB Getiri
ASELS 137 119,90 14% 65,38
EKGYO 17 12,93 31% -5,07
ENKAI 81 63,65 27% 30,97
OYAKC 43 30,44 41% 26,83
PGSUS 318 257,75 23% 21,01
KRDMD 42 29,32 43% 8,19

Haftalık Model Portföyü Hemen Keşfedin

19 Ekim Haftası Teknik Öneriler

Hisse Kapanış Ay Başından Getiri % Hedef 1 (%2) Hedef 2 (%5) Stop-Loss (-%2) PD/DD F/K SMA (20) MACD (12,26,9) RSI (14)
AKBNKAKBANK66,85-0,2268,1970,1965,511,075,2168,28-0,6841,74
AKFYEAKFEN YEN. ENERJI3,9212,974,004,123,840,4110,363,78-0,0257,70
ALARKALARKO HOLDING107,008,46109,14112,35104,860,496,43107,61-0,3149,57
ASELSASELSAN340,251,11347,06357,26333,455,0637,62352,80-7,4340,86
BRSANBORUSAN BORU SANAYI662,506,00675,75695,63649,252,1638,02666,25-1,1848,92
EGGUBEGE GUBRE91,70-3,7893,5396,2989,870,9010,2695,80-2,2436,70
GARANGARANTI BANKASI131,507,00134,13138,08128,871,134,58130,63-0,2352,25
ISCTRIS BANKASI (C )12,895,6613,1513,5312,630,714,7612,89-0,0648,83
LKMNHLOKMAN HEKIM SAGLIK11,10-2,8011,3211,6610,880,8719,1010,97-0,5042,17
MAVIMAVI GIYIM36,08-2,3336,8037,8835,361,8813,4037,19-0,0742,10
SAHOLSABANCI HOLDING85,300,5987,0189,5783,590,438,6386,28-1,3643,18
SOKMSOK MARKETLER TICARET57,606,4758,7560,4856,450,850,0057,180,1151,86
TCELLTURKCELL96,800,7398,74101,6494,860,6910,1198,90-0,6243,16
TKNSATEKNOSA IC VE DIS TICARET12,963,2713,2213,6112,700,000,0013,64-0,8134,12
Hisse Hedef Fiyat Kapanış Getiri Potansiyeli YB Getiri
ASELS 137 119,90 14% 65,38
EKGYO 17 12,93 31% -5,07
ENKAI 81 63,65 27% 30,97
OYAKC 43 30,44 41% 26,83
PGSUS 318 257,75 23% 21,01
KRDMD 42 29,32 43% 8,19
Hisse Hedef Fiyat Kapanış Getiri Potansiyeli YB Getiri
ASELS 137 119,90 14% 65,38
EKGYO 17 12,93 31% -5,07
ENKAI 81 63,65 27% 30,97
OYAKC 43 30,44 41% 26,83
PGSUS 318 257,75 23% 21,01
KRDMD 42 29,32 43% 8,19

Haftalık Raporun Tamamını İnceleyin

Model portföyde yer alan hisselere dair detaylı analiz, gerekçeli yorumlar ve sektör bazlı değerlendirmelere ulaşmak için haftalık raporu inceleyin.

modelport

Sıkça Sorulan Sorular

Yatırım dünyasını A1 Capital ile keşfedin! Canlı borsa takibi ve uzman analizleriyle yatırımlarınızı güçlendirin. En güncel piyasa verilerini sunarak doğru kararlar almanıza yardımcı oluyoruz.